toggle menu

Business coaching II. | Manažér koučom | 14.10.2022

Manažér koučuje svojich zamestnancov a vedie k cieľu

Výkon manažéra charakterizuje najmä výkon členov jeho tímu. Množstvo úsilia, ktoré manažér vynaloží na zvýšenie efektivity zamestnancov, je nesmierne dôležité. Koučing je známy manažérsky nástroj, avšak len máloktorý manažér ho dokáže uplatniť adekvátnym spôsobom tak, aby mu priniesol žiadaný výsledok.


Manažér často riadi ľudí tým, že im vraví, čo majú robiť. Nariaďovať a prikazovať je totiž ľahké, rýchle a máte pocit, že veci sú pod kontrolou. Nevšimne si však, že takéto správanie ľudí demotivuje, zbavuje zodpovednosti, iniciatívy, tvorivosti a podporuje skôr atmosféru strachu, frustrácie, či apatie.

Ako môže napomôcť koučingový prístup k riadeniu svojich zamestnancov? A ako ho aplikovať správne? Toto všetko sa dozviete v našom pokračovaní kurzu “Business coaching“.

ČO VŠETKO SA NAUČÍTE

  • Koučing ako nástroj riadenia pre manažérov
  • Ako si udržať celkový prehľad a strategické riadenie
  • Koučovanie vs prikazovanie
  • Ako rozvíjať svojich podriadených a umožniť im čeliť budúcim výzvam
  • Ako zabezpečiť efektivitu koučovania v dlhodobejšom časovom horizonte

CIEĽOM KURZU je účastníkov naučiť, ako môžu dosiahnuť želaný výsledok vhodným sledovaním výkonu, vytváraním prostredia založeného na dôvere, vyvarovaním sa bežných chýb počas koučovacích diskusií, používaním vhodného jazyka a v neposlednom rade i venovaním pozornosti individuálnym potrebám jednotlivcov. Z vynikajúcich koučov sa stanú úspešní manažéri oddaných a motivovaných tímov.

Na konci kurzu budú účastníci schopní vedome aplikovať techniky manažérskeho koučingu. Manažéri budú schopní vytvárať skutočnú hodnotu pre seba i svojich podriadených.

Tešíme sa na vás! 😉


BEZPLATNÉ ABSOLVOVANIE KURZU

Pokiaľ si evidovaný na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, môžeš si podať požiadavku na kompetenčný kurz prostredníctvom programu KOMPAS +, ktorý za teba uhradí úrad práce v plnej čiastke.

Viac info nájdeš v tomto odkaze: KOMPAS+

1
Business kurz II. │ Manažér koučom │14.10.2022
8:30 - 16:30

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Obľúbiť
Zapísaní: 30 študentov
Trvanie: 8:30 - 16:30
Prednášky: 1
Výuka: Online │ ZOOM

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Business coaching II. | Manažér koučom | 14.10.2022
Cena:
280€
Layer 1
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.